Veru Gajarová

H.E.A.T. trenér + TABATA


Zdravím všechny příznivce sportu!

verča gajarováUž jako malá jsem podlehla pohybovým aktivitám, především tanci. Postupem času jsem přišla na chuť i více sportovně založeným aktivitám, jako H.E.A.T. Programu, Tabatě či Spartan race. Cvičení mne naplňuje, motivuje a vždy se těším na pocit, že jsem úspěšně zdolala další a další trénink. 

Máte chuť si přijít zacvičit, udělat něco pro sebe, odcházet s dobrým pocitem, obklopit se lidmi, kteří mají motivaci, smysl pro sportovní chování a chtějí se neustále posouvat dál a dál? Pokud ano, tak rozhodně přijďte! Každý je totiž vítán, a to bez rozdílu věku či předchozích sportovních zkušeností.

K H.E.A.T. Programu jsem se dostala díky svým přátelům, kteří mě jednou vzali s sebou cvičit. Strávená procházka na páse utekla tak rychle, že jsem musela přijít znovu a pak ještě jednou a ještě… Navíc instruktoři byli vždy milí, lidé cvičili s potěšením a prostředí bylo příjemné. „H.E.A.T.u“ jsem tedy podlehla a bylo pro mne výzvou stát se instruktorem. Další výzva přišla na podzim tohoto roku, kdy jsem převzala intervalové cvičení Tabatu.

Jsem instruktor H.E.A.T. Programu a na lekcích se můžeme potkávat v průběhu celého týdne, mimo úterý a neděli. Kromě „H.E.A.T.u“ na sebe můžeme narazit i na Tabatě, a to v úterý, středu a čtvrtek či na kombinovaných hodinách H.E.A.T. + Tabata v pondělí, čtvrtek a sobotu.

Mé motto zní:

„Mít cíl, věřit si a vytrvat!“

 Získala jsem tyto certifikáty

heat