Oblíbená soutěž na HEATu je zpět!

Opět přinášíme oblíbenou soutěž "Projdi Českou republiku aneb na HEATu ze Zlína do nejzápadnějšího místa ČR, tedy Krásné u Aše". Celková vzdálenost 498 km.

Soutěž bude probíhat od 1.10.2019 do 31.3.2020. Do soutěže se může přihlásit každý klient HEAT Fit, který vyplní přihlašovací formulář, který je dostupný na recepci fitnesscentra.

Z

a každou absolvovanou lekci HEAT získáte ušlých 5 km, za 70 min. lekci HEAT získáte ušlých 6 km a za ranní lekce HEAT ušlých 7 km, a to z důvodu menšího provozu, tudíž ujdete více km.

Pravidla soutěže:

1. Soutěž je rozdělena na jednotlivé měsíční etapy, každá etapa trvá od prvního do posledního dne daného měsíce. Každá etapa má předem určený počet kilometrů, a to:

 • 1.etapa: Zlín - Brno, 82 km
 • 2.etapa: Brno - Pelhřimov, 98 km
 • 3.etapa: Pelhřimov - Praha, 70 km
 • 4.etapa: Praha - Žatec, 95 km
 • 5.etapa: Žatec - Karlovy Vary, 68 km
 • 6.etapa: Karlovy Vary - Krásná u Aše, 85 km
 • Za každou absolvovanou lekci HEAT získá účastník ušlých 8 km, v případě lekce trvající 70 min. získá účastník ušlých 9 km, ranní lekce jsou ohodnoceny 10 km, neboť z důvodu menšího provozu ujdete více kilometrů.

2. Cílem je překonat vzdálenost ze Zlína do nejzápadnějšího místa České republiky, a to do Krásné u Aše, tedy celkem 498 km.

3. Soutěž probíhá v termínu od 1.10.2019 do 31.3.2020.

4. Každý měsíc bude vyhlášena jedna vrchařská prémie, která bude ohodnocena 13 km. K vyhlášení data konání vrchařské prémie dojde nejpozději do konce předcházejícího měsíce. V první etapě vrchařská prémie nebude.

5. Vítězem každé etapy je ten, kdo v daný měsíc ujde nejvíce kilometrů a současně překoná vzdálenost dané etapy.

6. Vítěz měsíční etapy získá 1 hodinu ve Whirlpool pro 2 osoby s občerstvením (láhev sektu), za 2. místo získáte poukaz na snídani v naší kavárně (káva, džus a pokrm dle denní nabídky) pro 1 osobu a za 3. místo proteinovou tyčinku. Každý, kdo dosáhne předem daného počtu kilometrů v dané etapě, získá drobnou cenu.

7. Vítězem celé soutěže je ten, kdo za výše uvedené období ujde nejvíce kilometrů a současně dojde až do cíle, tedy celkem překoná vzdálenost minimálně 498 km.

8. Vítěz celé soutěže získá speciální žlutý trikot + 14 dní cvičení zdarma + láhev sektu, za 2. místo získáte triko HEAT Fit + 2 hodiny ve wellness (sauna + Whirlpool) a za 3. místo získáte sportovní balíček + triko HEAT Fit. Každý, kdo dosáhne 498 kilometrů, tedy dojde v soutěži až do Krásné u Aše, získá speciální bonus 250,- Kč navíc k dobitému kreditu v minimální výši 500,- Kč.

9. Všechny změny vyhrazeny.

Archiv akcí

Kurz Kettlebell

Otevíráme nový kurz kettlebell pro začátečníky!

Kurz se bude konat každé pondělí od 18:40 hod.

Začínáme již 1.6.2020!

První lekce je ukázková a je zdarma.

Jedná se jediný kurz ve Zlíně dle školy KB5 (http://www.kb5.cz/)

Kettlebell trénink rozvíjí širokou škálu fyzických kvalit – sílu a výbušnou sílu, více typů vytrvalosti, růst svalů, přináší úbytek tuku, zlepšuje držení těla a flexibilitu, odstraňuje bolesti zad a posiluje střed těla.

Kurz se bude řídit heslem SIMPLE & SINISTER – jednoduše a nekompromisně. „Trénink by ti měl dát více, než kolik ti vezme.“

Rezervace na http://www.heatfit.zamluv.cz/ nebo na tel. 775 554 723.

Kurz má celkem 10 lekcí, cena 1.500,- Kč.

ČÍST DÁL


Instrukce pro návštěvu našeho fitnesscentra

Instrukce pro návštěvu našeho fitnesscentra

Vážení zákazníci,

 

pro zajištění vaší i naší bezpečnosti vás prosíme o dodržování následujících pravidel:

 

 1. Přijďte k nám už převlečení do sportovního oblečení, u nás se jen přezujete do čisté sportovní obuvi  určené pro vnitřní prostory. Nezapomeňte si vzít více oblečení, abyste se po cvičení mohli bleskově převléknout do suchého. Šatny a sprchy pro vás zatím otevřít nemůžeme.

 2. Nezapomeňte, že při pobytu u nás může dojít ke zvýšené kumulaci osob na jednom místě. Přestože je již možné cvičit bez roušky, doporučujeme mít roušku nebo jinou ochrannou pomůcku s sebou a používat ji v místech jako je recepce, prostor na přezouvání, prostě tam, kde se vyskytuje více lidí. Jako nejvhodnější variantu doporučujeme bavlněnou roušku či šátek. 

 3. Pokud je to možné, přineste si na cvičení svoji vlastní podložku (na lekce, kde podložky využíváte).

 4. Platby za cvičení preferujeme z virtuálního účtu. Dobít kredit si můžete i bankovním převodem na účet č. 276266926/0300, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení.

 5. Vodu, jiné nápoje či potravinové doplňky si u nás můžete zakoupit, zatím pouze v balené podobě.

 6. Při vstupu do prostor fitness centra použijte připravené dezinfekční prostředky na ruce.

 7. Svoji venkovní obuv ukliďte do své sportovní tašky, kterou umístěte dle instrukcí našeho personálu.

 8. Vždy dodržujte bezpečnou vzdálenost minimálně 2 m od dalších cvičících.

 9. Po každém použití stroje či jiné pomůcky použijte dezinfekční prostředky. Stroj či pomůcku nejprve očistěte a následně ošetřete dezinfekcí, dezinfekční prostředky pro vás máme k dispozici. Postupujte pečlivě, chráníte tak sebe i ostatní cvičící.

 10. Při použití prostor toalet dodržujte bezpečnou vzdálenost, počkejte až budou příslušné prostory volné tak, aby nedocházelo k současné přítomnosti více osob na jednom místě ve vzdálenosti menší než 2 metry. Dodržujte správný postup při mytí rukou a následnou dezinfekci.

 11. Při odchodu z fitness centra opět použijte dezinfekční prostředek na ruce.

 

Věříme, že přísná hygienická opatření společně zvládneme a vy se u nás budete cítit bezpečně. V případě jakýchkoliv otázek nebo provozních nedostatků kontaktujte náš personál. Jsme vám plně k dispozici.

ČÍST DÁL


Otevíráme 11.5.2020

Otevíráme 11.5.2020

Vážení zákazníci,

zejména z důvodu ochrany Vašeho zdraví jsme se rozhodli ponechat naše fitnesscentrum zatím uzavřené.

Předpokládáme otevření 11.5.2020, o průběhu Vás budeme informovat.

Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na brzké setkání :)

ČÍST DÁL


Po karanténě zpátky do formy

Po karanténě zpátky do formy

Potřebujete se po karanténě dostat zpátky do formy? Máme pro vás speciální nabídku :) při dobití kreditu nad 3.000,- Kč od nás získáte věrnostní bonus 20% navíc! :)
 
Nabídka platí pouze pro bezhotovostní platby na účet: 276266926/0300 a jen do 30.4.2020!
Do zprávy pro příjemce uveďte své příjmení + jméno
 
O termínu otevření a podmínkách vás budeme informovat. Už se na vás moc těšíme :)

ČÍST DÁL


Společně proti koronaviru!

Společně proti koronaviru!

I když to pro nás není lehká situace, musíme konstatovat, že naše vláda správně rozhodla v důsledku šíření koronaviru uzavřít téměř vše, kde by se shlukovali lidé. Jistě nikdo z nás nechce, aby kolem nás umírali lidé, a aby situace dospěla do takové fáze jako např. v Itálii.

 

Za posledních pár let jsme pro vás sportovní centrum zrekonstruovali, přidali kavárnu, saunu, whirlpool. Loni jsme zabudovali rekuperaci a klimatizaci, letos provedli kompletní repasi pásů, kola na schwinn cycling doplnili o měřiče tepové frekvence a zakoupili hrudní pásy.

 

Velice si vážíme vašich milých zpráv, že se k nám už moc těšíte, a že si s našimi trenéry dáte opět do těla. Rozhodli jsme se nenechat vás ve štychu a budeme vám dávat tipy na domácí cvičení do stories na našem Facebooku a Instagramu @zlinheatfit. Kdo ví, jak dlouho budeme nuceni mít zavřeno.

 

Na druhou stranu můžete podpořit i vy nás, a to již nyní - zakoupením týmového funkčního trička HEAT Fit

Trička jsou v černé a oranžové variantě pro pány ( vel. S - XXL) a dámská trička jsou v barvě černé a bílé (vel. XS - XL).

Cena trička je 990,- Kč. Úhrada je možná pouze bankovním převodem na účet č. 276266926/0300. Do zprávy pro příjemce uveďte vaše příjmení.
Objednávky na tel. 775 554 723 nebo na email
Po připsání peněz na účet se domluvíme na osobním vyzvednutí.

 

Děkujeme všem, co chtějí naše sportovní centrum podpořit a uděláme všechno pro to, aby i po znovuotevření byl provoz v minimálně stejném rozsahu, jak jste byli zvyklí. Jsme rádi, že jste v našem týmu :)

ČÍST DÁL


Únorová devadesátiminutovka

Únorová devadesátiminutovka

V sobotu 29.2.2020 Vás zveme na devadesátiminutovku tabaty.

Začínáme v 15 hod.

Tak si přiďte dát pořádně do těla! :)

 

ČÍST DÁL


Nový kurz TAICHI

Nový kurz TAICHI

Otevíráme nový kurz TACHI, který bude probíhat každou středu 17:20 - 18:20 hod.

Začínáme 4.3.2020.

Celkem 16 lekcí, cena 2.000,- Kč

Kurz možno uhradit bankovním převodem na účet č. 276266926/0300. do zprávy pro příjemce uveďte "TAICHI + Vaše příjmení".

Rezervace na http://www.heatfit.zamluv.cz/ nebo na tel. 775 554 723.

ČÍST DÁL


Únorová vrchařská prémie

Únorová vrchařská prémie

V rámci soutěže "Projdi Českou republiku aneb na HEATu ze Zlína do Krásné u Aše" vyhlašujeme vrchařskou prémii na měsíc únor.

Ta se bude konat v sobotu 15.2.2020 od 9 do 10:30 hod. :)

Jedinečná šance jak získat 13 ušlých kilometrů!

ČÍST DÁL

Zadejte svůj e-mail a mějte přehled o aktuálních akcích!